Polski    Niemiecki    Lietuvos
Dzisiaj jest
sobota, 22 lipca 2017, 203 dzień roku, imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
gminaszczecinek.pl
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Znajdujesz się w: Strona główna / Telefony kontaktowe
22 lipca 2017
poprzedni miesiąc następny miesiąc
pn wt śr czw pt so nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Telefony kontaktowe

 

WYKAZ NUMERÓW TELEFONÓW

Centrala telefoniczna: 94 37 264 xx, jako wew. nr tel.;   94 37 432-94, -85, -73, -48, fax: 94 37 420 08

Nazwa stanowiskanr pokoju / piętronr telefonu
Wójt Gminy Szczecinek
Ryszard Jasionas
r.jasionas@gminaszczecinek.pl
Gabinet
Wójta

94 37 264 30

Zastępca Wójta Gminy 
Edyta Wieleba-Matyśniak
e.wieleba@gminaszczecinek.pl

Gabinet
Zastępcy 


94 37 264 30
 

Stanowisko ds. obsługi sekretariatu RO
 Kamila Wróbel RO
wz. Paulina Kujawska
sekretariat@gminaszczecinek.pl
gminaszczecinek@wp.pl


Sekretariat/
Biuro podawcze

 
94 37 264 30

Skarbnik Gminy - Kierownik Referatu Finansów i Budżetu
Mirosława Perska
m.perska@gminaszczecinek.pl

10

94 37 264 35

Stanowisko ds. płac i podatku dochodowego od osób fizycznych
Podinspektor Joanna Lityńska RF
j.litynska@gminaszczecinek.pl 

 Inspektor ds. księgowości budżetowej
Michał Żandarski RF
m.zandarski@gminaszczecinek.pl

 


3

 


94 37 264 36

Inspektor ds. księgowości wymiarowej
Henryka Plesowicz RF
h.plesowicz@gminaszczecinek.pl


1

94 37 264 38
Inspektor ds. księgowości podatkowej
Mariola Jaworska RF
m.jaworska@gminaszczecinek.pl
994 37 264 10

Podinspektor ds. windykacji 
RF


9


94 37 264 34

 Stanowisko ds. egzekucji
RF

 
9


94 37 264 34

Podinspektor ds. funduszy sołeckich
Izabela Malinowska RF
i.malinowska@gminaszczecinek.pl
11

94 37 264 13

 

94 37 264 13

Podinspektor ds. podatku transportowego
Katarzyna Gajdzis RF
k.gajdzis@gminaszczecinek.pl

Sekretarz Gminy - Kierownik Referatu Inwestycyjnego
Adam Gonczarów
a.gonczarow@gminaszczecinek.pl
13 / Ip.

 

94 37 264 40

 

Stanowisko ds.pozyskiwania i rozliczania środków zewnętrznych
Podinspektor Joanna Kowalczyk RI
j.kowalczyk@gminaszczecinek.pl
wz. Kamila Cieślińska
k.cieslinska@gminaszczecinek.pl

Stanowisko ds. inwestycyjnych i budownictwa
Inspektor Artur Paszkiel RI
a.paszkiel@gminaszczecinek.pl
13 / Ip.94 37 264 44
 Kierownik Referatu Komunalnego
Monika Chmiel
m.chmiel@gminaszczecinek.pl
34 / IIp.94 37 264 45
Stanowisko ds. planowania przestrzennego
Inspektor Jolanta Maczyszyn RK
j.maczyszyn@gminaszczecinek.pl
29 / IIp.94 37 264 21

Stanowisko ds. gospodarki odpadami komunalnymi
Podinspektor Katarzyna Padewska RK
k.padewska@gminaszczecinek.pl
wz. Marzena Staciwa
m.staciwa@gminaszczecinek.pl

34 / IIp.94 37 264 37

Nadzór nad Śródlądową Gospodarką Rybacką
Marek Cieślikowski RK
m.cieslikowski@gminaszczecinek.pl

35 / IIp.94 37 264 22

Stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami 
Inspektor Monika Zdunek RK
m.zdunek@gminaszczecinek.pl
Małgorzata Zawilińska - Stępień
m.stepien@gminaszczecinek.pl

594 37 264 42

Stanowisko ds.gospodarki nieruchomościami
Podinspektor Kamila Gwiazda RK
k.gwiazda@gminaszczecinek.pl

Stanowisko ds. geodezji
 RK

Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich
Główny Specjalista Małgorzata Zieleńczuk RO
m.zielenczuk@gminaszczecinek.pl

Stanowisko ds.ewidencji ludności, dowodów osobistych i działalności gosp.
Referent Ewa Chrzanowska RO
e.chrzanowska@gminaszczecinek.pl

294 37 264 39
Stanowisko ds. obsługi Rady Gminy
Inspektor Teresa Mazur RO
t.mazur@gminaszczecinek.pl
494 37 264 41
Stanowisko ds. organizacji i kadr
Inspektor Anna Skałecka RO
a.skalecka@gminaszczecinek.pl
30 / IIp.94 37 264 46
Stanowisko informatyka
gł. specjalista Mariusz Ratajczak RO
admin@gminaszczecinek.pl
16 / Ip.94 37 264 47

Stanowisko ds. promocji, kultury i turystyki RW
Asystent Wójta

Stanowisko ds. przeciwdziałania patologiom społecznym
i współpracy z organizacjami pozarządowymi 
Podinspektor Anna Jarosz RW
a.jarosz@gminaszczecinek.pl

26 / IIp.94 37 264 49
Stanowisko ds. zarządzania kryzysowego, OC i ppoż.
Inspektor Andrzej Leoniak ZK
a.leoniak@gminaszczecinek.pl
28 / IIp.94 37 264 48

Stanowisko ds. obsługi prawnej
Radca Prawny Mariola Podkowiak OP

 13a / Ip.94 37 264 43

Zgodnie z zasadami netykiety korespondencja elektroniczna z załącznikami znacznie przekraczającymi rozmiar  2 MB będzie odrzucana!

Redakcja UG
DOdaj ogłoszenie
Gmina Szczecinek, ul. Pilska 3, 78-400 Szczecinek, pow. szczecinecki, woj. zachodniopomorskie
tel.: 94 37 432 48, fax: 94 37 420 08, email: sekretariat@gminaszczecinek.pl, http://www.gminaszczecinek.pl
NIP: 673-177-25-36, Regon: 330920908
Bank Spółdzielczy w Jastrowiu: 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@    |    zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x